Яна Рудковська обурена плітками про її вагітність та роди

Продюсерка розлютилася на журналістів за розмовами про те, що її дитину народила сурогатна мати і висловила своє обурення у Twitter

 


 

 

 

На знаменну подію – довгоочікуване народження дитини та її чоловік чекали з особливими почуттями. І ось недавно це сталося, Яна народила сина Сашка. І ця з подія стала приводом для нових пліток, що переростають у в пресі.

З дня народження сина Яни Рудковської та Євгенія Плющенка пройшла всього один тиждень. Продюсер майже відразу сіла на жорстку дієту, про що розповіла в Twitter:

 

 

 

Сиджу на жорсткій дієті вже тиждень. Сіла після пологів. П’ю тільки кефір і їм знежирені йогурти. Постала мета – повернутися до своєї ваги до 1 лютого”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Однак шанувальники висловили переживання, адже при такому режимі харчування маленький Олександр не отримає достатню кількість вітамінів. Тим часом у пресі і зовсім почали звинувачувати Рудковську в тому, що вона, в таємниці від всіх, вдалася до послуг сурогатної матері.

 

 

 

Які безсовісні журналісти, знову написали про сурогатне материнство через те, що я сіла на дієту. Почитайте проф літературу, ну що ж за бруд то. Як не соромно, у людей таке радісна подія, а ви у всьому бачите підступ, придумуєте мені причіпні животи! Хочеться побажати вам пройти диспанцеризацію, а ще бути добрішими, соромно таке писати!”

 

 

 

Варто відзначити, що пологи 38-річної Рудковської були засекречені. Зоряна пара зареєструвалася в лікарні під іншим прізвищем, аби не привертати до події увагу журналістів і громадськості. Прямо з клініки сімейство відправилося в будинок Плющенко під Санкт-Петербургом. Там вже все давно було готово до зустрічі нового члена сім’ї.

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld