Влад Яма відростив волосся, Ані Лорак стала блондинкою, а Надія Мейхер – нареченою-готкою. Фото

 

Українські зірки здійснили подорож у часі і тепер їх важко впізнати, а їх просто вражають


 

 

 

Журнал «Тєлєнєдєля» на честь свого 18-річчя подарував читачам незвичайну фотосесію під назвою: «Зірки: подорож у часі». Для участі у фотопроекті запросили таких українських знаменитостей як Ані Лорак, Анну Седакова, Надію Мейхер, Ольгу Полякову Потапа і Настю Каменських, Джамалу, Влада Яму, Дмитра Коляденка, Катю Осадчу, Ольгу Фреймут, Дмитра Танковича, Марію Єфросиніну, Лілію Ребрик, Андрія Доманського та Василісу Фролову.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Тематика проекту дійсно незвичайна й цікава. Фантазія здатна намалювати в нашій уяві всілякі образи, які в свою чергу можуть мати масу варіацій. А якщо ці картинки із думок взяти і сфотографувати, наприклад, на знімку? В даному випадку знайомі нам люди постають у невластивих для себе амплуа, причому разом з цим стають абсолютно іншими, чужими і майже не впізнаваними. Завдяки ось такій своєрідній машині часу можна і в майбутнє заглянути, і в минуле повернутися.
Наочно таку сміливу задумку можуть побачити всі бажаючі, оскільки фотовиставка пройде з 1 по 21 жовтня в різних містах України. Не пропустіть. А поки подивіться маленький фрагмент з унікального фотопроекту:

 

 
Клікніть по зображенню для перегляду

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld