Вікторія Бекхем стала жінкою десятиліття. Фото

Ікона стилю отримала почесне звання «Жінка десятиріччя» за успіхи у кар’єрі

 


 

 

На щорічному нагородженні, організованому журналом «Гламур», Вікторія Бекхем отримала почесне звання «Жінка десятиріччя».


За 10 років Вікторія Бекхем зробила запаморочливу кар’єру, перетворившись з поп-співачки в дизайнера та стала ікону стилю. За свої успіхи вона і була названа жінкою десятиліття.

Отримуючи нагороду, Вікторія подякувала всім, хто їй допомагав і запевнила, що і сама із задоволенням допомагає іншим жінкам:

Я хочу привітати всіх жінок. Я люблю надавати підтримку жінкам … Girl power.

На жаль, в цей вечір з нею не зміг прийти чоловік – Девід Бекхем, якого справи затримали в Майамі. Зате, як виявилося, старший син Бруклін в свої 14 років вже цілком може супроводжувати свою маму і виглядати на червоній доріжці справжнім джентльменом (на ).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За цей Вікторія подякувала йому у своїй промові:

Спасибі тобі, Бруклін, мій сьогоднішній кавалер і найкрасивіший чоловік з усіх, хто сьогодні в цьому залі уникнув виконання домашнього завдання.

Крім Вікторії Бекхем нагороди від журналу «Гламур» отримала Рита Ора – соло-виконавець, Ніколь Шерзінгер-тв-персона і багато інших представниці шоу-бізнесу. Ну а чоловіком року названий Деніел Редкліфф.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld