«Великомучениця» Анастасія Приходько образила Козловського. Фото

Настя Приходько вважає, що у Віталія Козловського не все гаразд з головою, підкріпивши свої твердження фотографієї співака


 

 

Співачка Анастасія Приходько знову зчинила у «мирному» світі шоу-бізнесу.

 

 

Діма Клімашенко Не Тримає Зла На Хамку З Трамвайної Зупинки Настю Приходько

 

Не ясно, що там говорив про Настю Віталій Козловський, та судячи з повідомлення на сторінці Приходько, Віталій «зачепив» її перший, а співачка вже відповіла йому:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«І ця людина по імені В. Козловський говорить, що у мене «трабли з головою». А по , мені здається, у нього)))» – написала Настя Приходько, підкріпивши свої припущення цікавенькою фотографією Віталія.


Далі, Анастасія Приходько взялася виправдовувати себе і усіх Анастасій світу. Зачепила навіть саму Волочкову. В завершені свого монологу, Приходько «змирилася» з «гіркою долею» Анастасії Великомучениці:

 

 

 

«Ось друзі мої, правда, чому всі вважають, що мене можна ображати, а потім говорити, що я у всьому винна??))) Так смішно)))) Чому ім’я Настя у всіх викликає стільки емоцій??? Наприклад А. Волочкова … Прекрасна балерина, красива жінка і всі її чіпають … Хоча вона нікого не ображає! Ну зробила знімки, ваше яке діло? Я можу сказати, а в підсумку? Не дарма Анастасія Великомучениця!»

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld