Вагітну Кейт Міддлтон почергово відвідують родичі у лікарні

Герцогиня переносить сильний токсикоз, зусилля лікарів спрямовані на те, щоб не допустити зневоднення організму. Близькі до королівської родини всіляко підтримують Кетрін

 


 

 

 

Їх Королівські Високості герцог і герцогиня Кембриджські дуже раді оголосити про те, що герцогиня Кембриджська чекає дитину … – йдеться в офіційній заяві королівської родини.

 
Отже, через рік різних припущень журналісти всього світу нарешті дочекалися, коли їх домисли і чутки стали офіційною інформацією: вагітна.

Однак представник королівської сім’ї повідомив і неприємні новини: Кейт Міддлтон зараз перебуває в лікарні, і це пов’язано з побоюваннями втратити дитину на ранньому терміні вагітності. Кейт Міддлтон змушена провести кілька днів у лікарні через найсильніший токсикоз, який зараз став чи не головною темою для обговорень у Великобританії.

За даними британської преси, у вихідні герцогиня Кембриджська відчула себе настільки погано, що її довелося розмістити в лікарні Лондона. Через це довелося оголошувати про вагітність раніше, ніж подружжя планувало.

 

 

 

Кейт Міддлтон проведе в лікарні декілька днів, зараз зусилля лікарів спрямовані на те, щоб припинити блювоту та не допустити зневоднення організму.

 

 

 

Принцу Вільяму зараз доводиться не набагато легше дружини: спочатку він провів кілька годин разом з нею в лікарні, а потім був змушений залишати лікарню під прицілом камер десятків журналістів, які надіються на ексклюзивні та інтерв’ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Враховуючи не зовсім вдале оголошення про вагітність Кейт Міддлтон і її проблеми зі здоров’ям, королівська сім’я поки не поспішає розповідати подробиці, поки відомо тільки, що термін зовсім невеликий – близько 8 тижнів.

Молодші брат і сестра Кейт Міддлтон провідали її вчора в лікарні імені короля Едуарда VII, де герцогиня Кембриджська знаходиться з понеділка.

і Джеймс були помічені в лондонській лікарні, де зараз знаходиться вагітна Кейт Міддлтон. Репортери помітили в руках у молодих людей повні сумки з подарунками, серед яких розгледіли журнали – щоб Кейт не було так нудно. Вони пробули у лікарні трохи більше години і поїхали, не ставши нічого говорити журналістам. Після них, в гості до Кейт приїхала і її мама.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ну а сам проводить з дружиною по кілька годин на день і ретельно піклується про те, щоб преса не надто докучала їй.

Втім, у вівторок представникам преси все ж вдалося дізнатися про стан здоров’я вагітної Кейт Міддлтон. Австралійські радіоведучі подзвонили в лікарні, і представившись “бабусею Кейт” (королевою тобто), поговорили з медсестрою, яка розповіла їм усе про стан герцогині і про те, як проходить лікування. Самі журналісти назвали цей дзвінок розіграшем і зізналися, що були дуже здивовані тим, що він вдався. А ось британці, особливо представники королівської сім’ї, дуже розсердилися як на розіграш, так і на недотримання лікарняним персоналом заходів безпеки.

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld