Вагітна Кім Кардашян товстішає заради грошей

Завдяки своїй вагітності і хорошому апетиту світська левиця має намір поповнити свої статки

 


 

відома вмінням робити гроші з будь-якого свого кроку. Навіть з гарного апетиту вагітна зірка реаліті-шоу намір отримати максимум вигоди. Правда, так вважають лише таблоїди.

Журнал In Touch Weekly пише про те, що Кім Кардашян не відмовляє собі в їжі і навмисне демонструє розповніла фігуру, щоб укласти вигідну угоду з дієтологами.
Не секрет, що багато знаменитих мам після народження дитини позбуваються зайвих кілограмів за допомогою різних програм схуднення. За участь у цих програмах їм платять непогані гроші. Кім Кардашян теж не проти заробити на цьому. На доказ журнал наводить слова свого джерела:

«Вона знає, на що йде, показуючи розповніла фігуру і постійно щось жуючи на публіці. Чим більше погладшаною вона виглядає, тим більше вона потім буде коштувати у дієтологів. Все, що робить Кім, вона робить з певною метою».

Її дії вже справили враження на представників дієти Дункана, які заявили, що з радістю будуть працювати з нею після народження дитини.

Втім, представники Кім заперечують ці чутки, запевняючи, що вона просто насолоджується життям і не думає про те, який прибуток можна буде потім витягти зі з’їденого гамбургера. Правда, про весілля з Крісом Хемфріс вони теж так казали, однак, на відміну від свого чоловіка, Кім заробила мільйони на цьому.

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld