В Джастіна Бібера знайшли наркотики

В автобусі поп-ідола виявлено марихуану

 


 

Шведська поліція виявила наркотики в автобусі Джастіна Бібера. Правда, поки звинувачення пред’являти нікому.
У середу поліція міста Стокгольм обшукала автобус Джастіна Бібера оскільки трохи раніше, під час супроводу співака, помітили, що з автобуса доноситься специфічний запах марихуани.

 

 

 

 

 

 

 

Група поліцейських була присутня під час прибуття світової знаменитості на стадіон, завбачливо відтісняючи натовп шанувальників, присутніх привітати кумира.

«Один з офіцерів відчув сильний запах заборонених речовин в автобусі. Незабаром після того як почав виступ, його автобус обшукали, – повідомив представник поліції Стокгольма Ларс Байстром.

Під час обшуку в автобусі нікого не було, так як Бібер і його команда саме готувалися до концерту. Поліцейські виявили невелику кількість наркотику і відправили його на експертизу. Затримань у справі не проводилося, так як правоохоронцям невідомо, кому належав препарат.
Крім наркотиків представники влади також виявили електрошокер.

«У Джастіна Бібера велика команда супроводу. На даний момент у нас немає конкретного підозрюваного у вживанні наркотиків, – підтвердив Ларс Байстром.

19-річний канадський серцеїд зміг безперешкодно продовжити своє концертне турне. Після Швеції Бібер відправився до Фінляндії.
Тож, поки нікому не було пред’явлено ніяких звинувачень, оскільки складно визначити, кому належить наркотик. Але зате тепер є хоч якесь пояснення цим дивним танцям у комбінезонах:

 

 

 

 

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld