У Джастіна Бібера фальшиві фанати

Майже половина фанатів співака у твіттері – підробка

 


 

Згідно з останніми дослідженнями, значна частина знаменитостей в Твіттері має фальшивих підписників. І лідирує в цьому «король Твіттер» , половина фанатів якого в Твіттері виявилися фальшивими.

Дослідники з Socialbakers, які постійно моніторять Інтернет і аналізують різні дані, виявили величезну кількість фальшивих підписників у Твіттері.

Фальшивими були названі ті підписники, у яких у самих менше 1 фоловерів, які підписані менш ніж на 50 мікроблогів і які нічого не написали у себе, або пишуть тільки спам, використовуючи слова “дієта”, “заробіток на дому” і “заробляти гроші” .

Найбільше таких передплатників виявилося у Джастіна Бібера – 45 відсотків від всієї армії фанатів співака. На другому місці опинилася . При цьому, якщо відняти у обох музикантів фальшивих передплатників, то Леді Гага стає лідером Твіттера, оскільки реальних фоловерів у неї виявляється більше.

А ось як виглядають передплатники інших знаменитостей. Червоним відзначені фальшиві, жовтим – неактивні і зеленим – справжні, щирі шанувальники:

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld