Творці «007: Координати «Скайфолл»» оприлюднили офіційний трейлер стрічки. ВІДЕО

Усі фанати бондіани мають можливість побачити блондина Хав’єра Бардема, Деніела Крейґа та всі найцікавіші моменти двадцять третього фільму про агента Джеймса Бонда у трейлері «007: Координати «Скайфолл»»


 

«007: Координати «Скайфолл» (Skyfall – звалилися небеса), також просто Джеймс Бонд – двадцять третій фільм із кіносерії про англійського агента Джеймса Бонда, героя романів Яна Флемінга. Назву фільм отримав на честь родового маєтку Джеймса Бонда. Режисером фільму став Сем Мендес, роль Джеймса Бонда, як і в двох попередніх фільмах, зіграє Деніел Крейґ, головного лиходія — Хав’єр Бардем. Головні жіночі ролі зіграють Наомі Харріс та Береніс Марло.

Якщо з образом Джеймса Бонда ніяких сюрпризів не буде – накачаний агент в ідеально сидячому костюмі, оточений прекрасними дівчатами і вміє користуватися всіма видами зброї, то головний його супротивник – відомий кримінальний авторитет з задатками інтелектуала, повинен всіх сильно здивувати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Справа в тому, що актор Хав’єр Бардем, який виконав цю роль, з’явиться у фільмі зі світлим волоссям. Таким іспанського красеня і чоловіка знову вагітної Пенелопи Крус ми ще не бачили.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навесні в інтерв’ю для російського журналу Esquire Бардем сказав: «Кіно – це просто кіно, поки ти не зробиш таке кіно, про яке скажуть: оце так!».

Подивимося, чи вийде у Деніела і Хав’єра зробити таку картину. А поки насолоджуємося переглядаючи трейлер.

[flashvideo filename=http://www.youtube.com/watch?v=ZvvwIitmStg&feature=colike /]


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld