Тищенко порівняв Седокову з повією

в соцмережі пропонує себе купити, нащо ресторатор Тищенко сказав, що дасть за Седокову: «як за любу повію»

 


 

Популярна сексапільна співачка й екс-солістка гурту Віа Гра Анна Сєдокова не припиняє засипати свій Twitter обуреними повідомленнями. Днями вона накинулася на критиків, а тепер відстоює свою дівочу честь.

Велика кількість відвертих , які Аня регулярно опубліковує в Інтернеті викликають не лише захоплення, а й обурення, багато відвідувачів сторінки співачки радять їй зайнятися творчістю замість того, щоб щодня демонструвати свої оголені форми. Шоу бізнес теж не однозначно ставиться до поведінки Анни Седокової, хоч там, як відомо допустимі і досить поширені закони вседозволеності, та є знаменитості, які критикують виконавицю. Мовляв, у творчості застій, той «бере» публіку зухвалою поведінкою.

Це викликало бурхливу реакцію у Седокової і днями вона накинулася на критиків з гнівними повідомленнями.

«Прочитала кілька коментів під фото … Мені подобаються ці професора в спідницях, які засуджують мене за відверті фото, Сексуальність-це жахливо! Це хибно! Сховай сіськи! Покажи дітей! Помахай ними перед нами, і ми будемо щасливі. Бажано робити це з жирною головою і такому ж халаті, біля плити і босій. З фінгалом під оком від чоловіка (одного єдиного – поганого, зрадника і алкаша, але вже ж вийшла). Я не збираюся жити за вашими законами. Я взагалі ні за чиїми законами жити не буду, окрім своїх. І бути бажаною – мрія кожної дівчини» – написала співачкав соцмережі.

Але цієї заяви Седоковою здалося мало і вона прагне продовжувати провокувати . Сьогодні у своєму Twitter співачка звернулася до читачів з риторичним питанням про те, чи вважають її дівчиною легкої поведінки. Доказом того, що її честь не заплямували, виконавиця вважає те, що її важко купити.

«Ти кажеш, що я повія? Тоді давай, спробуй мене купи», – зухвало написала Анна Сєдокова.

Що саме стало причиною цього послання і адресовано воно конкретній людині, співачка не уточнила. Та такою пропозицією аритистка дуже порадувала відомого звідника Петра Лістермана. Лістерман каже, що на Аанну великий попит і за неї можна отримати чималі “чайові”. Більше того, у нього вже готовий цілий список женихів.

“Я думаю так, за ніч $ 100 тис., а якщо я її віддам заміж, мені дадуть премію – мільйон”, – розповів Петро ТСН.Особливе.

Однак, ресторатор Микола Тищенко такої високої ціни за Седокову не дав би:

«… Як за любу повію – $ 1 тис., зараз така ціна на повій» – прокоментував Микола Тищенко.

 

 


 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld