Таїсія Повалій не відстояла честь України у Москві

Андрій Малахов дорікнув Повалій 4 балами для Діни Гаріпової на Євробаченні 2013, на що артистка не нагадала йому про 1 бал від Росії для Злати Огневич, а закликала об’єднати цих двох співачок

 


Народна артистка і народний депутат України Таїсія Повалій була гостем у Москві на програмі Андрія Малахова, присвяченій конкурсу «Євробачення 2013» і брала участь в обговоренні виступів конкурсантів, а також результатів пісенного марафону.

Тож, як тільки оголосили результати Євробачення 2013, Малахов звернувся до Таїсії Повалій:

«Ми повинні привітати Україну з високим місцем. Правда, я не зовсім зрозумів 4 бали, які ми отримали від України, – дорікнув Андрій Малахов.

Та скандальний телеведучий не звернув уваги на те, що Росія Україні дала всього 1 бал. Не звернула уваги на це і українська співачка:

«Я не хотіла б зараз оцінювати цю ситуацію. Думаю, що це все тимчасово. Давайте говорити про музику. Дві наші дівчини чудові, це правда. Ви пам’ятаєте Євробачення, коли Діма Білан переміг, а друге місце посіла наша Ані Лорак. Зараз вони співають удвох, у них чудові дуети (де вона їх бачила, ті дуети, не ясно!). І це нас об’єднує. Давайте думати про об’єднання».

Не зовсім зрозуміла позиція нардепа Повалій, адже Злата Огнєвич самодостатня і талановита співачка. Одна річ заспівати дуетом, інша – об’єднання, об’єднання у що? А саме головне навіщо?

Сама Злата прокоментувала свій виступ і бали від Росії так:

«Все досить передбачувано було для мене, тому я дуже рада серед такої кількості країн отримати третє місце. Це супер!».

Злата також прокоментувала один бал від Росії за її виступ:

«Бог їм суддя! Вони зробили те, що вважали за потрібне».

І це правильна позиція, вони вважали за потрібне дати нам 1 бал, а ми вперше за стільки років вважали за потрібне дати їм всього 4 – явний прогрес у свідомості українського суспільства.

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld