Сталлоне вигнав Вілліса зі свого фільму

Сильвестра Сталлоне вважає Брюса Вілліса «жадібним» і «ледачим», тому більше не гратиме у «Нестримних»

 


 

У Голлівуді знову ! не зніматиметься в продовженні «Нестримних». Причиною стала відмова керівника проекту Сильвестра Сталлоне заплатити акторові по одному мільйону доларів за кожен знімальний день. Вимоги Вілліса здалися надмірними автору сценарію сиквела Сильвестру Сталлоне. Не називаючи імені, Сталлоне, втім, цілком виразно назвав Брюса “ледачим” і “жадібним”.

Нагадаємо, що днями Сталлоне вже повідомив у своєму мікроблозі про те, що в третій частині франшизи не буде Вілліса. Втім, заміну вибулому акторові швидко знайшли. У продовженні відомого бойовика зніметься Харрісон Форд:

«Вілліс пішов … Харрісон Форд прийшов! Відмінні новини! Я чекав цього роками!» – написав Сталлоне в Twitter.

Пізніше автор сценарію “Нестримних 3″ в тому ж мікроблозі додав:

«Жадібність і лінь … Вірна формула для краху кар’єри».

Однак актор не уточнив, в чому полягає проблема. Незабаром виявилося, що “міцний горішок” зажадав по одному мільйону доларів на день за чотири знімальних дні в Болгарії. Продюсери ж були готові запропонувати йому лише три мільйони за весь час зйомок. Брюс заявив творцям фільму, що вибуває з проекту, якщо отримає менше чотирьох мільйонів. Представники Вілліса відмовилися від офіційних коментарів щодо ситуації, що склалася.

Зйомки фільму “Нестримні 3″ повинні початися цієї осені. Серед нових осіб, що приєдналися до команди, – Джекі Чан, Мел Гібсон, Мілла Йовович, Уеслі Снайпс та інші. Також на екран повернеться Міккі Рурк, який пропустив другий з фільмів франшизи. Вихід третього фільму запланований на серпень наступного року.

 

 


 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld