Собчак висміяла сукню Варум на Новій хвилі

Скандальна телеведуча прокоментувала наряд Анжеліки Варум на творчому вечорі Леоніда Агутіна

 


 

Як не дивно, та у саркастичних висловлюваннях скандально відомої ведучої, затятої опозиціонерки та просто шоу-діви Ксенії Собчак в адресу співачки Анжеліки Варум замішаний… . Участь українського співака  і заслуга полягає в тому, що якби не його бездоганне виконання пісні Агутіна на творчому вечорі автора, Собчак ще б критичніше і жорсткіше висміяла Анжеліку Варум.
Справа в тому, що нещодавно в Юрмалі проходив конкурс «Нова хвиля». Там же відбувся творчий вечір Леоніда Агутіна, на якому українець Святослав Вакарчук виконав пісню російською мовою.

Всі були в захваті від виконання Вакарчука. Російська телеведуча також прокоментувала виступ артиста. Так, виконання Святослава Вакарчука їй припало до душі. Однак у своєму коментарі Собчак зачепила Анжеліку Варум, дружину Агутіна.

«Вакарчук перепевший Агутина – прекрасен. Я даже простила Агутину платье Варум:)» – написала в Твиттере Собчак.

Як на таке відреагувала сама Анжеліка Варум, поки невідомо і яку саме сукню мала на увазі Ксюша неясно, адже Варум перевдягалася під час вечора (на ).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сам же лідер Океану Ельзи став чи не найбільш несподіваним гостем на Новій хвилі. Музикант виступив на творчому вечорі Леоніда Агутіна та виконав хіт російською мовою «Я буду всегда с тобой». Дивіться .

 

 


 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld