Собчак «пригадала» Пригожину лесбійське відео його дружини. Відео

Скандальна опозиціонерка активно бореться з прихильниками «антигейского закону», пригадуючи їм власні «грішки»

 


 

Активна опозиціонерка російської влади і скандальна телеведуча знову влаштувала публічні «розбори польотів» зі своїм затятим «інтернет-ворогом» Йосипом Пригожиним. Провокаційні переписування знаменитостей у Твіттері вже давно не новина. На цей раз причиною скандалу став закон про заборону пропаганди гомосексуалізму, який нещодавно прийняли в Росії.

Ксенія Собчак виступила проти цього закону, в той час як співачка дала інтерв’ю BBC, в якому погодилася з прийнятим Держдумою законом про пропаганду гомосексуалізму. За словами Валерії, закон допоможе захистити її дітей від впливу людей з нетрадиційною орієнтацією.
Своєю позицією Валерія викликала бурю емоцій у своїх противників, і їй тут же пригадали власні «грішки»:

«Все було б чудово, якби паралельно співачка Валерія не знімалася в лесбійських сценах у своїх кліпах», – докорив співачку у своєму блозі Андрій Мальгін.

Він наводить епізод з кліпу Break it all, знятого в 2007 році. Це стало і головним аргументом Ксенії Собчак у сварці з Йосипом Пригожиним у соцмережі:

«А ось кадри кліпу Лесбооргіі співачки Валерії, яка люто підтримує закон про заборону пропаганди одностатевих зв’язків. Ні, серйозно, Йося, як же так? Ви обоє такі борці з одностатевими шлюбами, а кліпи начебто про інше. Негрешновато? », – написала Ксенія Собчак продюсеру співачки.

«Навіщо пропагувати в кліпі одностатеве кохання а потім засуджувати?», – все продовжувала телеведуча.

«Ви за білих або блакитних або Вам все одно проти кого дружити? Ти, начебто, недурна дівчина, заміж вийшла за хорошого хлопця, що тобі не йметься?».


Собчак відповіддю залишилася не задоволена, так як нічого конкретного не отримала, Пригожин лише віджартувався.

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld