Сергій Сосєдов назвав пісні Лободи ширпотрепом

Епатажний критик оцінив номінантів премії YUNA і вважає, що пісні LOBODA на рівні ширпотрепу, а немає рівних

 


 

 

Музичний критик і скандальний шоумен оцінив номінантів премії YUNA, що може визвати черговий у світі шоу-бізнесу.

Церемонія вручення головної музичної премії країни «YUNA» відбудеться у Національному палаці «Україна» 15 березня. Своєю думкою про премії, а також про номінантів поділився авторитетний музичний критик Сергій Сосєдов.

Співачка Світлана (LOBODA) претендує на премію YUNA у номінації «Найкраща виконавиця», а музичний критик висловив свою думку з приводу деяких номінантів. Лобода отримала, м’яко кажучи, не надто хвалебний відгук.

Вельми середньостатистична артистка – Лобода. Не можу сказати, що у неї погані пісні, – середні, на рівні ширпотрепу, як раз для невибагливої аудиторії. Багато сексизму за гранню доброго смаку і взагалі смаку, кліп на пісню «Олока», який номінований, абсолютно позбавлений смаку. Це негарно, несексуально, вульгарно, погано. Якби цей кліп знімав Бадоєв – він би такого не допустив. Пісня середня, – так, дурниця, одноденка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

… Наприклад, Ані Лорак молода, але вона пройшла довгий творчий шлях, – вона працює, пише нові пісні, шукає цікаві теми для своїх пісень, намагається зробити все по-європейськи. Я вважаю, що їй немає рівних. Зрозуміло, що таких, як вона, бути не може і, природно, ці порожнечі заповнюють люди іншого порядку, іншого рівня талановитості. Неминуче, що в номінаціях з’являються якісь нові артисти, святе місце порожнім не буває.

 

 

 

 

 


 

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld