Сергій Лазарев розповів, чому ще й досі не одружився

зізнався, що його мама дуже хоче онуків

 


 

після розриву стосунків з Лєрою Кудрявцевою вперше зустрівся з нею на конкурсі “”. Під час конкурсу в Юрмалі та Сергій Лазарев продемонстрували воістину високі відносини. Екс-закохані знову зійшлися на одній сцені, незважаючи на недавнє заміжжя Лєри з хокеїстом Ігорем Макаровим. Про те, що зараз Сергій відчуває до Кудрявцевої, як вони спілкуються, а так само про те, чому він досі не одружився, співак повідав у відвертому інтерв’ю.
У Юрмалі, чудово розуміючи, що глядачі будуть заінтриговані – як зустрінуться на одній сцені колишні «коханці» – сценаристи «Нової хвилі» заготовили для співака і телеведучої чергові жарти про їх колишній роман. Втім, сам Сергій вийшов з положення більш ніж гідно і навіть опублікував у себе в Твіттері спільне , підписавши його лаконічно: «З Валерією Львівною». Ведучі часто обідали в спільній компанії, а при зустрічі цілували один одного в щоку.


«А як ми повинні спілкуватися? Робити вигляд, що незнайомі? У нас з Лерой немає образ і претензій один до одного, – зізнався Лазарєв в інтерв’ю журналу «Антена», – Так і п’ять років відносин не викинеш з життя. Зараз ми друзі».

Сергій також відповів на головне питання, яким задаються багато його шанувальники: чому після розставання з Лерою вона не зав’язав нових відносин і взагалі поки не поспішає одружуватися. Артист зізнався: незважаючи на те, що його мама дуже хоче онуків, з весіллям і народженням дітей вона його не квапить.


«Я єдиний годувальник у родині. А дитина – це відповідальність і час, – вважає Сергій, – Хто заробляти буде? Мама не працює, бабуся, природно, теж. Тому мама натякає, але акуратно, вважаючи, що я сам знаю, коли що потрібно зробити. У нас з нею дуже довірчі відносини».

Нагадаємо, що у персі не раз з’являлися про те, що роман ведучої та співака насправді піар, про це говорив і і призналася сама Кудрявцева.

Інформація та фото: http://eg.ru/daily/stars/39859/

 

 


 

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld