Сергій Лазарев назвав Росію гомофобною країною

вкотре став на захист гомосексуалістів у своїй країні, і пояснив чому

 


 

в одній із соцмереж висловив своє ставлення до ситуації з секс меншинами в Росії, назвавши свою країну гомофонною.

Це вже не вперше Сергій Лазарев привертає увагу громадськості в Інтернеті до теми гомосексуалізму і ставлення суспільства та політиків в Росії до геїв. Нещодавно Лазарев ледве не спровокував гей-, опублікувавши фото з гей-закличками. Також Сергій Лазарев боїться за життя геїв-підлітків.
Співак розповів журналу «Story», що змусило його написати такий критичний відгук про свою державу.

«Достаточно посмотреть новостные съемки, чтобы понять, что меня подтолкнуло. Я человек мира, человек, чувствующий себя абсолютно свободно в разных странах и много видящий разных людей с разной национальностью и сексуальной ориентацией. Я часто бываю в Европе и Америке и вижу, насколько там лояльно относятся к гомосексуалистам. Иностранные государства считают таких людей не изгоями, как у нас, а полноправными членами общества. Более того, во многих странах уже разрешили однополые браки. В России же все наоборот – считают, что таких людей нужно оградить от общества и лечить, ведь они больны. Мне обидно, что страна не защищает своих граждан, а наоборот стравливает друг с другом» – пояснив співак.

Слід зауважити, що у ЗМІ вже давно ширяться чутки про нібито нетрадиційну орієнтацію Лазарева, такі припущення розповсюджує і . Такі не тішать фанатів Лазарева, точніше його фанаток. Та співак запевнив своїх прихильниць:

«… бегать за мной не нужно. Я сам отыщу свою красавицу».

 

 


 

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld