Сергій Лазарев боїться за життя геїв-підлітків

переживає, що закон про заборону гей-пропаганди в Росії може викликати хвилю самогубств серед підлітків

 


 

Зірки російського шоу бізнесу продовжують висловлювати своє ставлення до закону про заборону пропаганди гомосексуалізму в Росії. GlamourNewsNet (Новини Шоу Бізнесу) вже писав про , який розгорівся в Інтернеті між двома акулами шоу бізнесу по цій же причині. Мова йде про Ксенію Собчак і Йосипа Пригожина. Як відомо, , як завзята опозиціонерка відстоює права геїв, тому і «наїхала» на Пригожина і пригадала йому кліп, в якому Валерія знімала лесбійські сцени.


Позиція Микити Джигурди була відомою і без закону, він взагалі назвав імена геїв російського шоу бізнесового середовища.
Сергій Звєрєв розповів, що йому все одно, гей чи не гей, головне, щоб людина була хороша:

«Я не ділю людей на таких і не таких. Для мене є два варіанти – хороша людина чи погана. Це єдине, що людей розділяє. У мене дуже багато друзів-геїв у шоу-бізнесі і не в шоу-бізнесі. Серед них є такі талановиті, що нам з вами просто відпочивати треба. Ми поруч з ними просто нікчемні. Я чув, що говорять – от, таким людям не дають розвиватися. Слухайте, ніхто нікому не заважає. Не треба компрометувати країну. Якщо ти талановитий – ти проб’єшся. А якщо ти лінивий – чого тебе тягнути? Все залежить тільки від людини».

Популярний співак , який входить до списку гомосексуалістів за версією Джигурди, переймається цією проблемою не на жарт серйозно. Виконавець переживає за життя геїв, зокрема підлітків, котрі не можуть поділитися своєю нетрадиційністю.
В інтерв’ю для Heat.ru Лазарев розповів, що «не приймати геїв це – нерозумно, заперечувати теж»:

«Мені, як і багатьом напевно, не зовсім зрозуміло, що конкретно вони заборонили? Так, у нас дуже складна гомофобна країна. І цим законом про заборону може бути викликана хвиля насильства! По суті геї – це ті ж самі люди, які нічим не відрізняються, талановиті, яскраві, в абсолютно різних сферах: і держслужбовці є геї і політики. Навколо нас це скрізь. Не приймати геїв це – нерозумно, заперечувати теж. Зрозуміло, що геями не стають, ними народжуються, хоча багато політиків заперечують цей факт. Тут мене більше хвилює історія про НЕ повнолітніх геїв, які не можуть відкритися, бо немає кому! Однолітки і однокласники наб’ють морду. Або, приміром, коли хлопчик чи дівчинка зрозуміє, що він гомосексуаліст, він потрапляє до дорослого, лікаря. І лікарю не можна буде сказати підлітку: “Не переживай, ти такий же як всі”, тому що правила в країні такі, що ти вже не можеш сказати, що це – нормально. Ось за це я переживаю. Що люди до 16 або до 18 років не зможуть об’єктивно зрозуміти, що вони такі ж люди, як інші. Геїв нічого не відрізняє від інших людей і ніхто не повинен дивитися їм в труси і в ліжко. Не треба про це кричати на кожному розі. Що в цьому такого? Це – природа. Це не тому, що хтось когось схилив до чогось …

Я читав про те, що була хвиля самогубств в Америці, бо була жахлива ситуація в деяких гомофобно налаштованих штатах. Хлопців били і вони на тлі депресії покінчили життя самогубством. Мені не приємно, що і наша країна може від якоїсь частини свого населення відхреститися, сказати: «Хлопці, ви – ізгої, ви – другий сорт». Якщо в жовтих або рожевих штанях хлопець кудись прийшов, все – він пі … рас, гей, треба його мочити.

 

 

 

 

 

 

Скільки я вислухав на свою адресу щодо своїх рожевих штанів під час концерту! Тобто хлопчик рожеві штани не може надіти апріорі. Ну все, це відразу ярлик. Але мені здається, що це дуже нерозумно і зашорено».

 

 


 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld