Селена Гомес і Джастін Бібер розійшлися

Найпопулярніша пара шоу-бізнесу розірвала стосунки

 


 

 

Нещодавно у пресі появилися чутки, що зустрічається з Джастіном Бібером тільки через те, що це «позитивно впливає на її імідж» (читайте тут). Взагалі плітки про те, що молоді артисти розлучилися, розбурхували шанувальників зоряної пари постійно протягом 2 років їх відносин. Однак на цей раз про розставання Джастіна і Селени пишуть не тільки таблоїди, але і більш серйозні видання.

Два роки їх стосунків вважалися зразковими: вони влаштовували романтичні побачення, ходили один до одного на концерти і дружили сім’ями, включаючи наймолодших братиків і сестричок. Однак навіть таким відносинам приходить кінець, якщо закохані бачаться вкрай рідко, а їх робочі графіки щільно забиті зйомками, концертами і діловими зустрічами на різних кінцях планети. Саме божевільні графіки і названі основною причиною чому і Селена Гомес розлучилися.
Різні джерела американських видань повідомляють, що саме Селена кинула Джастіна, ставши ініціатором розставання. Все відбулося тиждень тому, проте виконавці до цих пір не поспішають повідомити про це пресі.

 

 

 

Втім, знайшлася фотографія Джастіна Бібера, розміщена ним в кінці жовтня. Підпис під нею нічого не значить, однак якщо переставити букви місцями, вийде слово «Single», яке перекладається з англійської як «Холостяк».

 

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld