Роберт Паттінсон все ж не простив Крістен Стюарт зраду

Зіркова пара знову розлучилися і Роберт забрав у Крістен свої речі і собак

 


і знову розлучилися. Це стало справжнім сюрпризом для фанатів, оскільки тільки недавно всі говорили про те, що їх відносини все міцнішають. Що сталося цього разу?

Їхній роман зміг пережити нелегкі часи, коли пресі стало відомо про зраду Крістен Стюарт з Рупертом Сандерсом. Однак саме зрада, схоже, все-таки і стала головною причиною їх розриву і на цей раз.

Ледве в пресі з’явилася новина про те Роберт і Крістен розлучилися, як негайно з’явилися так звані “інсайдери”, які стали охоче ділитися подробицями.

За їх словами, Роб так і не зміг пробачити зраду Крістен, але це була всього лише одна з причин. У ході сварок, які у молодих людей були частими в ці дні, з’ясувалося, що Роберт вважає Крістен егоїстичною і дуже похмурою. Правда, і він виявився далеко не джентльменом, відмовившись прийти на вечірку, яку Крістен організувала на честь його дня народження, і влаштувавши свою, куди її не покликав.

У підсумку Роберт Паттінсон забрав у Крістен свої речі і собак (на ).

Ну а сама Крістен Стюарт, незважаючи на що з’явилися повідомлення про те, що вона впала в депресію, майже нічого не їсть і не миється, вчора була помічена радісною усміхненої в машині подруги.

 

 


 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld