Роберт Паттінсон покинув Крістен Стюарт

розійшовся зі своєю зірковою подругою, запропонувавши їй залишитися просто друзями

 


 

 

 

Перша у 2013 році чутка про те, що найпопулярніша акторська пара і розлучилися, не змусила на себе чекати і з’явившись, відразу розцвіла новими «подробицями».

Британська газета «Сан» пише про те, що Роберт Паттінсон кинув Крістен Стюарт, запропонувавши їй залишитися просто друзями. А щоб закріпити результат, Паттінсон на 9 тижнів виїхав до Австралії.

Згідно «власним джерелам» видання, відчайдушні спроби Крістен повернути любов Паттінсона вкінець набридли йому. Крім того, на нього чинять сильний тиск друзі і родичі, які так і не пробачили зраду Крістен Стюарт з Рупертом Сандерсом. У підсумку Роберт навіть радий тому, що йому потрібно їхати в Австралію на зйомки нового фільму.

Крістен Стюарт прилетіла до Лос-Анджелеса, припускаючи бути разом з Паттінсоном на «Золотому глобусі», однак він вважав за краще відправитися туди без неї. Тим не менше, деякі голлівудські таблоїди, плутаючись у деталях, запевняють, що Крістен була разом з Робертом на приватній вечірці після церемонії нагородження, і що «їх відносини міцні як ніколи».

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld