Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт знову живуть разом? ФОТО

Папараці застукали парочку за палкими поцілунками на терасі нового будинку Крістен


 

 

Незважаючи на те, що нещодавно Крістен Стюарт назвали серійною зрадницею і звинуватили у ще кількох романах, як виявилося у був роман з нареченим Дженніфер Еністон – Джастіном Теру, не сприймає, схоже, ці чутки серйозно.

Не так давно були опубліковані фотографії з першого побачення Крістен Стюарт і Роберта Паттінсона після скандалу зі зрадою.

І ось свіжа порція знімків папараці, які пильно слідкують за акторською парочкою і змогли зробити декілька знімків у дворі нового будинку Крістен Стюарт, який вона купила буквально днями. Там то вони і застукали Роба у новому будинку Крістен. На , які датовані 17 жовтня, молоді люди обіймаються і цілуються.

Схоже, Паттінсон зовсім не сердиться на свою подружку. Крістен навіть встигла скупатися в басейні. А Роберт, як турботливий кавалер, простягнув їй рушник і кухоль.

Після оприлюднення фотографій, шанувальники сутінкової парочки стали висловлювати захоплення в соціальних мережах. Однак радість від возз’єднання була змазана заявою представника Summit Entertainment, який нібито порадів появі цих знімків, сказавши, що момент для поцілунку самий підходящий, адже пора починати кампанію по рекламі нового фільму. Незважаючи на те, що Роб і Крістен знову разом, організатори прем’єр «Сутінків» зволіли забронювати для них окремі номери в готелях на випадок, якщо пара раптово посвариться.

 

Клікніть по зображенню для перегляду

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld