Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт знову разом!

 

Sun вважає, що Роберт Паттінсон простив Крістен Стюарт за зраду і зараз вони живуть разом 

Не так давно GlamourNewsNet  писав про те, що молодий, а вже багатостраждальний актор))) Роберт Паттінсон все таки наважився поговорити зі своєю екс-подругою Крістен Стюарт після її зради і погодився на зустріч з нею. Та тоді усю “малину” з примиренням відомих акторів зіпсувала співачка Кетті Перрі настирливими нав’язуваннями своєї подружки для Роба.

 

І ось британський таблоїд «Sun» опублікував сенсацію про акторську пару, стосунки якою розірвалися «на очах» в усього світу, стверджуючи, що Роберт Паттінсон простив Крістен Стюарт, і вони знову разом. Джерело видання запевняє, що поговоривши по душах з Крістен, Роберт простив її «дурну помилку» і готовий дати їй другий шанс:

 

 

 

«Вони прийшли до думки, що не можуть жити один без одного. Крістен розповіла все Роберту і сказала, що це було тільки один раз і що це була помилка. Роб розуміє, що Крістен зробила дійсно дурну помилку. Після безлічі відвертих бесід вони впоралися з цим. Роб бачить як Крістен жалкує, і він повністю простив її. Вони дійсно дуже люблять один одного».

 

 

 

За даними Sun, Роберт і Крістен зараз навіть живуть разом. Молоді люди знімають квартиру в Лос-Анджелесі і збираються присвятити весь час, що залишився до прем’єри «Сутінків», лише один одному.

 

Представники Паттінсона та Стюарт поки що не підтвердили цю новину. Можливо, вони переймаються зараз тим, як же прокоментувати факт підробки фотографій зі зрадою Крістен?!!!

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld