Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт «грають» на публіку. Фото

 

Фотографії палких поцілунків парочки нібито на терасі нового будинку Крістен були ретельно зрежисовані


 

 

І знову у зірок “Сутінок”. Після того як в інтернеті з’явилася інформація-припущення, що і знову живуть разом та фотографії акторів, які проводили час разом у дворі її нового будинку Крістен, шанувальники сутінкової саги зітхнули з полегшенням: нарешті у відносинах їхніх кумирів панує мир. Але не надовго. Бо обороти набирає чутка про те, що ці фотографії були ретельно зрежисованими і сценічно поставленими.

Сайт Popsugar, на якому були розміщені ці фотографії, прибрав їх незабаром після того, як фанати засипали редакцію гнівними листами. Офіційною причиною стало вторгнення в приватне життя:

 

 

 

«Дізнавшись більше про обставини, в яких були зроблені ці фотографії, ми вирішили, що вони не відповідають політиці існування нашого сайту. Ми прибрали їх, поважаючи приватне життя знаменитостей» – написано на сайті.

 

 

 

Однак, на думку американських фанатів, фотографії були прибрані не з цієї причини, а через те, що, дивлячись на них, можна здогадатися про підробку.

 

Шанувальники «Сутінків», які проживають в Лос-Анджелесі, пишуть про те, що будинок Крістен Стюарт виглядає не так, як на тих фотографіях, і що тераса і басейн зовсім інші.

Інші фанати просто висловлюють сумнів, що люди, стільки років вдало ховаються від папараці, раптово пустили фотографів в своє життя.

 

 

 

І, нарешті, як це водиться в таких випадках, обов’язково з’являється людина, яка називає себе «інсайдером» і запевняє, що знає про ці фотографії все. Він заявляє, що фотографії – постановочні, зроблені мало не в стінах студії, а люди на – це не друзі Крістен і Роберта, а члени знімальної групи, які роздавали вказівки акторам і стежили, щоб вони не посварилися під час зйомок.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld