РЕТА оголосила війну Леді Газі. ФОТО

Організація захисту прав тварин оскаженіла від появи Леді Гаги в хутряній шубці на публіці


 

 

 

Організація (People for the Ethical Treatment of Animals), яка веде боротьбу за права тварин розчарована поведінкою епатажної співачки Леді Гаги (Lady Gaga).
Поп-діва все частіше почала з’являтися на публіці у дизайнерських хутряних шубках. Окрім цього, нещодавно в Інтернеті з’явився постер кінострічки «Мачете вбиває» за участі знаменитості. На плакаті Гага позує у вовчій шкурі. Тож, ПЕТА не могла це проігнорувати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На думку представників організації, це просто недопустима і абсолютно безвідповідальна поведінка королеви епатажу Леді Гаги, так як, сама знаменитість неодноразово присягалася ніколи не носити хутра.
Така зміна життєвих поглядів співачки не на жарт розлютила керівника РЕТА Дена Метьюса, який написав зірці хвилюючий лист. У посиланні до Гаги Матьюс поцікавився, що ж сталося з її гуманними переконаннями і закликав Гагу не бути схожою на «пришелепкувату Кім Кардашіан».

 

У Леді Гаги (Lady GaGa) Скоро Будуть Таргани В Голові
Зазначимо, що благодійна організація придумала «Celebrity Grinch Awards», де викриває самих «кровожерливих» зірок. Такий список не безпідставно очолила разом з Джанет Джексон. Знаменитості обожнюють хутро, а в Кардашян є цілі колекції шуб з натурального хутра.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не так давно розгорілася справжня війна між захисниками тварин з організації РЕТА і знаменитою Кім. Вкрай обурені такою сильною любов’ю Кім Кардашян до дорогих хутряних виробів, вони підготували звернення до зірки: в центрі Лос-Анджелеса з’явився плакат, на якому було фото Кардашян з лисячим коміром і фотографія маленьких лисенят.

Напис говорить сам за себе: «Кім, малюки сумують за своєю мамою. Це вона у тебе на шиї?».


Та, на знаменитість це ніяк не вплинуло, вона й далі продовжує носити хутро.Схоже, цим самим і завершиться боротьба ПЕТИ з Леді Гагою, так як зірка відреагувала на критику організації досить різко. У Твіттері Гага написала, що її хутро дійсно є абсолютно справжнім, і подякувала за шубку модному дому «Hermes» публічно.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld