REAL O протестують проти весілля Володимира Кличка. Відео

Солістки гурту відзняли кліп «Вова, давай – Hayden, Goodbye!» і оголосили бойкот проти американської нареченої боксера

 


 

Українська поп-група «» висловили протест проти американської нареченої українського боксера Володимира Кличка.
Як стало відомо нещодавно у пресі, боксер готується до весілля з американською актрисою . Тим часом група REAL O виступають проти цього союзу і борються за чистоту нації. Дівчата придумали новий спосіб висловитися.

Солістки Real O відвідали щорічну церемонію «Гордість країни» і вразили гостей заходу своїм зовнішнім виглядом. Так, вони наділи однакові футболки, на яких було написано: «Вова, давай – Hayden, Goodbye!». У такий спосіб співачки висловлюють протест проти того, що Володимир Кличко одружується на американській актрисі Хайден Панеттьєрі.

 

 

 

 

 

 

 

«У нашій країні і так демографічна криза. Ще 10 років тому нас було 52 мільйони, а зараз тільки 46! А кращі і завидні чоловіки в цей час продовжують залишати країну і одружуватися на іноземках, – кажуть дівчата з Real O журналісту ТСН. – Ми обурені такою ситуацією і хотіли б, щоб українці вибирали собі наречених серед наших дівчат. Саме тому ми протестуємо проти одруження Володимира Кличко і Хайден Панеттьєрі і навіть присвятили цьому пісню «Вова, давай – Hayden, Goodbye!».

Кліп має вийти через 3 місяці, поки що дивіться тізер .

 

 


 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld