Принц Вільям «видав» секретну інформацію

, сам того не бажаючи, викликав паніку на своїй роботі

 


 

 

Бажаючи зробити британського принца «ближче до народу», королівська прес-служба створила сайт, присвячений принцу Вільяму і (dukeandduchessofcambridge.org), і розмістила на ньому з десяток фотографій з роботи принца Вільяма.

Фотографії показують непрості будні Вільяма в якості пілота рятувального вертольота. Незважаючи на те, що він є другим у черзі на королівський престол, принц Вільям, судячи з , зовсім не зазнається, теревенить з колегами на рівних і навіть сам робить каву і застеляє постіль.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проте представники Міністерства оборони, побачивши ці фотографії, прийшли в ужас: виявилося, що на деяких з них видно монітори комп’ютерів з інформацією, яка вважається секретною. Фотографії були негайно видалено з сайту і через деякий час повернулися, але із спотвореним зображенням на моніторах комп’ютерів.

Тим не менше, враховуючи, що фотографії провели не менше чотирьох годин в Інтернеті в первісному вигляді і були скопійовані багатьма великими інформаційними виданнями і навіть показані по телевізору, колегам принца довелося міняти всі паролі і заново засекречувати свої дані.

Хто ж знав, що у рятувальників все так секретно!

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld