Пригожин: Собчак так і залишилася блондинкою

Російський продюсер  вважає, що Ксенії Собчак не вдалося стати леді-політиком

 


 

 

Продюсер і чоловік відомої співачки Валерії супроводжував її на конкурсі Нова хвиля 2013. Подружжя давали інтерв’ю журналістам, звичайно ж не обійшлося без питання про Ксенію Собчак. і Пригожин розповіли про сутички з Ксенією Собчак.

“У вашій родині постійно якісь сутички з Ксенією Собчак? Як ви до них ставитеся?” – поцікавився один із представників преси.

«Послухайте, я не знаю Ксенію Собчак, як талановиту людину. Але я знаю її, як людину, якій дісталося те, що заробив батько. Коли вона говорить, що вона сама все зробила – вона лукавить. Я, в силу того, вихований трохи по-іншому. Хочу сказати, що я людина з принципами і хорошими манерами. Просто не можу пропускати речі, які є подразниками моєї сім’ї, хто б це не був. Навіть, якщо це буде коштувати моєму житті, буду їх захищати. Коли людина критикує у справі – я згоден. Але коли в будь-якій ситуації…

Але з іншого боку, Собчак молодець, вона весь час в тренді. У Ксюші така позиція, що вона, висміюючи владу і простих людей, залишається на хвилі. І це незважаючи на те, що вона зіпсувала з усіма відносини. Вона бачить у цьому свій фарт. Тому ми реагуємо, звичайно, на її слова.

Можна було б пропустити і не звертати уваги, але а чому ми повинні мовчати, коли на нас накидаються. Але за останню історію з Ксенією, я взагалі на неї не ображаюся, я ставлюся до цього з гумором. Але ще раз повторюся і готовий на цьому стояти завжди – не кусай руку тому, що дає. У Біблії написано. Біблію НЕ я написав, чи не вона написала. Біблія написана кілька тисяч років тому. Якщо ми будемо жити проти Біблії, будемо жити по-своєму закону, ми втратимо обличчя і сенс життя, а він є у кожної людини. Або він живе з відчуттям того, що хоче кожному в душу накакала, або живе добре.

Люди вибирають дорогу самостійно. Вона молодець, вона домоглася популярності, вона склалася в ТБ-плані, вона – блондинка в шоколаді. Але вона так і залишилася блондинкою. Вона хотіла вирватися з цього образу і стати леді-політиком, але боюся, що нічого не вийшло», – прокоментував Йосип Прихожин.

 

 


 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld