Потапа закидали яйцями на концерті

Концерт артиста і його підопічних в Тернополі атакували «яєчні» хулігани

 


 

Вітчизняний шоубіз обговорює пов’язаний з тернопільським концертом Потапа і Насті. на сцені виступали також та гурт “” ( нжче).
Концерт в палаці культури Березіль міста Тернопіль почався з виходу альтер-его Потапа Аркадія Лайкін. Знаючи про мысцеві традиції закидати російськомовних артистів яйцями, виконавець одразу звернувся до залу на українській мові з проханням зробити це відразу, щоб не постраждали дівчата, які будуть виступати після нього. На питання “Чи підтримуєте ви ідею закидання українських артистів яйцями?”, Зал хором однозначно відповів “Ні”, після чого розпочався виступ співака. Проте вже через деякий час близько семи яєць полетіли на сцену, з яких кілька потрапили в самого артиста.

“У мене складається враження, що якась організація хотіла таким чином пропіаритись за наш рахунок, – коментує інцидент . – Але у відстоюванні своїх позицій і особистісних переконань потрібно відчувати межу дозволеного: чи є хуліганство єдиним способом заявити про себе і довести що- то? І найголовніше, яка ідея переслідується, яка поставлена мета і надзавдання? “.

 

Приблизна вартість пошкодженого освітлювального приладу – 2000 доларів. Зараз у Тернопільському міському відділі внутрішніх справ відкрито кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України – хуліганство. Покарання за хуліганство – від штрафу до семи років позбавлення волі в залежності від кваліфікуючих ознак.


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld