Потап цілувався з іншою жінкою на очах у дружини. Фото

Репер пристрасно поцілував журналістку у відповідь на її питання про відпочинок артиста

 


 

 

Засновник та учасник популярного дуету «» не раз шокував публіку своїми витівками чи висловлюваннями, ну вміє співак привернути до себе увагу і знає, як це успішно зробити та «провернути». Здавалося б до такої поведінки Потапа всі давно уже звикли: і публіка, і шоу бізнес, ну і звісно сім’я та дружина зокрема, знає все ж таки, чим чоловік на життя заробляє! Та от остання витівка репера все ж зуміла шокувати, знову ж таки ту саму публіку, і шоу бізнес, і пресу, і дружину також…

Справа в тому, що зараз перебуває у Юрмалі на конкурсі « 2013», де виступає у якості одного із ведучих вокального марафону. Як і всі знаменитості, спілкується з журналістами і дає інтерв’ю. Відтак, перший конкурсний день фестивалю «Нова хвиля» ознаменувався для виконавця пікантною ситуацією, яка швидше за все переросла у сімейний . На очах у своєї дружини він пристрасно поцілував у губи журналістку Нового каналу.

Журналістка брала у Потапа інтерв’ю, співак не зраджуючи своїм звичкам «наїжджав» на дівчину, звинувачуючи в тому, що вона пліткарка і задає йому неправильні питання.

«Щоб закінчити суперечку, я наївно запитала Потапа про те, як він відпочиває і скільки грошей на це витрачає. А він у відповідь ні з того ні з сього поцілував мене в губи на очах у дружини Ірини! Вона теж була в шоці від свого благовірного», – розповіла по телефону журналіст.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld