Помер народний артист Росії Ілля Олейников

Народний артист РФ, актор і ведучий, зірка програми «Городок» помер від запалення легень

 


Сьогодні 11 листопада помер російський актор і ведучий Ілля Олейников. Іллі Олейникову було 65 років. Новину про смерть телеведучого повідомив телеканал «Росія 24». Російські ЗМІ повідомляють, що головною причиною смерті зірки програми «Городок» було запалення легенів.

 

 

 

Після поліпшення стану актор раптово втратив свідомість і помер, не приходячи до тями. Життя відомого артиста обірвалося через добу після того, як він впав у несвідомий стан. Під час проведення реанімаційних дій серце актора зупинилося, – повідомляє видання «Lifе News».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ілля Олейников був госпіталізований в платну клініку «Медем» 30 жовтня. На другу добу перебування у лікарні стан актора різко погіршився. Тоді рідні Іллі вирішили перевести його в Петербург до 122-ї лікарні. Через тиждень Іллі Олейникову стало краще.

 

 

 

Але несподівано стан Іллі Олейникова погіршився. Пацієнту раптово стало погано, він втратив свідомість. Реанімаційні дії тривали близько доби, ми навіть перевели його на штучну вентиляцію легенів, але врятувати артиста не вдалося, – повідомляють у лікарні.

 

 

Також лікарі пояснили чому запалення легенів стало смертельним для Іллі Олейнікова. Річ у тім, що організм актора був ослаблений після хіміотерапії, на його хворе серце дала ускладнення пневмонія.

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld