Пологи Єви Бушміної: були чи не були? – Ось в чому питання…

відвертає увагу від народження первістка активною творчою діяльністю

 

 

«Родила царица в ночь нето сына, нето дочь…» – тільки так можна узагальнити усі про вагітність і роди співачки Єви Бушміної.
Річ у тім, що немає жодної достеменної інформації про пологи співачки. Та попри це, ЗМІ категорії наввипередки сповіщають новини про те, що народила. Одні пишуть, що народився хлопчик, інші – дівчинка, неясно і з датою: чи то 25 червня, чи то 26, в одному папараці одностайні: виконавиця народжувала у київському пологового будинку № 5 і перебувала у VIP-палаті вартістю 15 000 грн. на добу чотири дні.


GlamourNewsNet (Новини Шоу Бізнесу) також писав про можливу вагітність Бушміної, посилаючись на ексклюзивні кадри журналістів ТСН. Особливе, на яких у співачки помітно кругленький живіт. Це було у травні і тоді Єві приписували 5-тий місяць вагітності, то чи не рановато на світ появилася дитина?!


Та все ж, за інформацією ЗМІ, в кінці червня 24-річна екс-ВІА Гра народила сина. Журналістам вдалося побачити, як цієї неділі водій Єви протягом трьох годин пакував у білий BMW, що належить Дмитру Лановому (чоловікові Єви), квіти та речі Бушміної.

Факт вагітності та пологів Єва та її оточення заперечують. Навіть свекор співачки, екс-міністр економіки Володимир Лановий, на запитання, як пара назве малюка, відповів:

«Це неправда».

Сама Єва відмовляється будь-що коментувати з приводу пологів. Не хоче говорити про це і краща подруга співачки Настя Каменських. Натомість співачка активно оприлюднює свою творчу діяльність: випустила кліп на пісню «Собой» та кавер-версію на неї, нову пісню «Лето напрокат» та знялася у еротичній фотосесії для чоловічого журналу.

 

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld