Пишні груди Крістіни Агілери привернули погляд Хіларі Клінтон на публіці. Фото

Держсекретар США задивилася на спокусливі форми відомої співачки, не звертаючи увагу на розмову з нею


 

 

 

Днями Держсекретар Америки Хіларі Клінтон попала під пильні погляди журналістів і спалахи їх фотокамер, які «зловили» політика за досить цікавим заняттям – зацікавленим розгляданням апетитних форм співачки Крістіни Агілери. Хіларі Клінтон, практично не звертаючи уваги на розмову з блондинкою, роздивлялася її груди. Компроментуючі , звичайно ж опублікували (Дивіться нижче!).

 

 

 

Зауважимо, що взяла на себе відповідальність виконувати обов’язки посла Всесвітньої продовольчої програми ООН. Зі збором коштів блондинка впоралася «на ура»: серед гостей вечора присвяченого ООН був бізнес-магнат Девід Новак, який допоміг співачці отримати 115 мільйонів доларів на закупівлю потрібного продовольства і товарів побуту для голодуючих.

 

 

 

Що стосується Хіларі Клінтон, то вона не могла не висловити своє захоплення з приводу зовнішнього вигляду Крістіни Агілери. Сама ж співачка заявляє, що для неї велика честь стати однією з тих, хто докладає величезних зусиль задля вирішення проблеми голоду, що охопив самі несприятливі країни світу.

 

Клікніть по зображенню для перегляду

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld