Папараці спіймали Маколея Калкіна на гарячому. ФОТО

Нові фото актора, якого звинувачують у наркотичній залежності 

GlamourNewsNet вже писав про суперечливу наркозалежність зірки «Один вдома» Маколея Калкіна. Чому суперечливу? Тому, що чутки про вживання актором наркотиків і про те, що йому залишилося жити лише півроку, нічим і ніяк не доведені. Все спирається на здогадки журналістів. Та вони не безпідставні, адже Маколей Калкін, дійсно виглядає нездорово, та й видання National Enquirer, яке опублікувало скандальну статтю, спирається на свідчення друзів актора.


Не зважаючи на будь які звинувачення, представники Маколея Калкіна доводять, що знаменитість не страждає від наркозалежності і будь якими іншими небезпечними захворюваннями. Проте його вигляд говорить зовсім про інше.

У минулу п’ятницю папараці сфотографували Калкіна біля одного з барів Голлівуду. Нагадаємо, що зараз актор працює ді-джеєм в різних клубах Нью-Йорка.

Судячи з усього, йому явно було недобре.

 

Втім, все можна списати на несвіжі продукти або ж на банальне надмірне вживання алкоголю, що теж в принципі не схвалюється.

 

 


Та як би там не було, вище згадуваний журнал National Enquirer, вперто відмовляється писати спростування своєї статті. За словами журналістів, вони готові доводити свою правоту, але для цього потрібно відвести 31-річного актора в лікарню, де лікарі зроблять всі необхідні аналізи, а заодно, може, й вилікують його від наркоманії.

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld