Ольга Фреймут постраждала на зйомках Ревізора. Фото

Зйомки другого сезону телепроекту «Ревізор» розпочалися справжньою бійкою і з залученням міліції

 


 

 

Другий сезон телевізійного проекту «Ревізор» (Новий канал) стартував 4 березня і уже спровокував перший . Перевірки ресторанів і готелів в цьому сезоні стали більш екстремальними.


Перевірка програмою Івано-Франківського пабу «Корида» відбувалася у досить екстремальних умовах для знімальної групи та ведучої шоу і закінчилася справжньою бійкою (дивіться нижче).
«Корида» визнана гіршим місцем в Івано-Франківську самими жителями міста на сайті закладу, вони назвали його самим жахливим за всіма показниками. Тож під час перевірки заклад лише підтвердив свою репутацію. добравшись з перевіркою на кухню «Кориди», вже через 10 хвилин пожаліла про це. Раптово в пабі з’явився якийсь чоловік з вигуками: «Що це ви тут робите?» і нахально почав виштовхувати ведучу Ольгу Фреймут і операторів з кухні.
Фреймут намагалася розпитати хто він такий і обговорити порушення у закладі виявлені Ревізором, проте невідомий сприйняв це украй агресивно, більше того він вимкнув світло і розпочав бійку, махаючи кулаками без зайвого розбору. Від його ударів постраждали навіть відвідувачі «Кориди».

 

 

«Як тільки він увійшов, я зрозуміла, що потрібно переміститися з кухні в зал. Адже навкруги ножі. Обернулася і побачила перелякані очі нашого адміністратора Анни Пагави. Вона кричала: «Оля! Оля!». Напевно, до кінця життя не забуду її погляд. Якби не команда, мене б побили сильніше. А так тільки вивихнули руку і вдарили в плече. Шеф-редактор проекту – Ганна Рідота практично закрила мене собою. Удари дісталися їй і хлопцям зі знімальної групи. Такого зі мною ще не траплялося», – розповіла Ольга Фреймут.

 

 

 

Оператори, незважаючи на те, що відбувається, продовжували знімати в темряві. Одночасно вони захищали дівчат від нападника. У результаті в одній з камер “вирвали” видошукач.
Команда Ревізора подала заяву в місцеве відділення міліції.


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld