Новій ВІА Грі подарували кліп на дебютну пісню. Відео

ВІА Гра від Костюка отримала від шанувальників на свою першу пісню «Не ведая приград»

 


 

 

випередив Костянтина Меладзе у створенні нової «ВІА Гри». Відтак його Віа Гра вже майже сформована і випустила першу пісню. Композиція має назву «Не ведая приград».

«Друзі, хочу познайомити всіх вас з новим треком нового складу групи “ВІА Гра”, який називається «Не ведая приград», – написав Дмитро на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що колишні друзі та партнери, а зараз затяті вороги Костюк та К. Меладзе через суди вирішують свій спір щодо прав на групу. У шоу бізнесі та пресі не раз повідомлялися про те, що кожен з продюсерів розпочав готувати свій власний проект «ВІА Гра».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тож, поки композитор набирає солісток у свою нову “ВІА Гру”, український продюсер Дмитро Костюк презентував промо першої пісні власного колективу, проте дівчат поки не показує.

Також Костюк повідомив, що шукає третю учасницю, і оголошує додатковий кастинг з 26 липня.

«Відкривається додатковий кастинг у групу на місце третьої солістки. Свої анкети, фото, аудіо та відео надсилайте на адресу dk@peopleair.tv. Всім приємного прослуховування)))» – написав Дмитро Костюк.

Шанувальники нової “ВІА Гри” вже встигли створити аматорське відео на представлений хіт з нарізаних сцен фільму “Мільйонер”.

Група Костюка не має жодного відношення до проекту його колишнього партнера Костянтина Меладзе “Хочу у ВІА Гру”, в якому композитор також шукає учасниць для нової групи. Шоу Меладзе вийде в ефір у вересні на каналі “1 +1″.
А Костюк пообіцяв, що фани групи зможуть почути нові композиції і побачити нові кліпи вже восени 2013 року.

 

 


 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld