Наталія Могилевська: «Я вірю, що наша душа не вмирає»… і підпалила будинок. Фото. Відео

Співачка презентувала довгоочікуваний кліп на пісню «Додому я відпустила любов». У відеоролику Наталя Могилевська показала усі свої почуття і виступила зовсім беззахисною у палаючому будинку


 

Днями відбулася прем’єра нового відеокліпу Наталії Могилевської «Додому я відпустила любов» («Домой я отпустила любов»). Як і очікувалося, сповнене сумом та особистими переживаннями співачки. Відтак кліп являється справжнім одкровенням Наталії Могилевської перед глядачами і своїми фанатами.
Співачка словесно підтвердила відкритість перед глядачами:
«Може це занадто сумно, може це занадто боляче, але ще ніколи я не була такою беззахисною перед вами … мої глядачі».

Нагадаємо, що прем’єра пісні «Додому я відпустила любов» відбулася на фестивалі «Crimea Music Fest». Там і відбулася головна інтрижка навколо цієї композиції та історії співачки з екс-коханим, який одружується з іншою, після 5 років цивільного шлюбу з Могилевською (фото). Під час виступу на конкурсі співачка спалювала речі свого колишнього чоловіка, тож від кліпу шанувальники чекали надзвичайного шквалу почуттів. Могилевська не розчарувала.

 

 

 

Кліп вже отримав перші позитивні коментарі:
«Так Наташа … дуже глибоко, і дуже сумно. хай не ображаються інші зірки української естради, але за якістю, правдивості і чесності ти вище всіх».

 

«Супер, обожнюю її. кожна пісня і кліп, це шедевр. це почуття і душ».
На що Наталія Могилевська відповіла: «Я вірю, що наша душа не вмирає».

 

 Прем’єра кліпу Наталії Могилевською «Додому я відпустила любов»


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld