Настя Каменських поцілувала в губи журналістку. Фото

Співачка дотримується однакових традицій з Потапом і палко цілує журналісток

 


 

 

Нещодавно GlamourNewsNet (Новини Шоу Бізнесу) повідомляв, що Потап цілувався з іншою жінкою на очах у своєї дружини. Репер пристрасно поцілував журналістку у відповідь на її питання про відпочинок артиста.
Співак продовжив свою традицію відповідати на питання журналісток. У цій справі тепер йому допомагає і його напарниця по дуету «» Настя Каменських, яка накинулися на журналістку з поцілунком, наслідуючи Потапа.

Як повідомляє IVONA bigmir)net, журналістка телеканалу СТБ стала “жертвою” дуету і Настя. Виконавці розцілували представника ЗМІ. Спочатку дівчину міцно поцілував , а потім з поцілунком на неї накинулася Настя. Після того, як в Мережу потрапили інформація про те, що зрадив дружині на очах у представників ЗМІ і його палких поцілунків з журналіскою, журналістка Катерина Король (СТБ) вирішила дізнатися, навіщо він це зробив, навіщо провокує . Але замість відповіді послідував міцний “дорослий” поцілунок.

 

 

 

 

 

 

Потап один раз поцілував Катю, але коли вона в черговий раз запитала “навіщо він це робить”, співак вдруге припав до неї, але вона його зупинила. Не отримавши відповіді, журналістка ще раз запитала, чому вони так епатують публіку. Але в цю ж хвилину її поцілувала Настя Каменських, сказавши, що вона дотримується з Потапом одних традицій.

Катерина Король не розуміє, навіщо вони це зробили. Більше того, дружина артиста не тільки вже пробачила йому цю зраду, а й заявила, що заохочує подібні витівки чоловіка. цікаво, що зробить Потап, коли наступного разу до нього підійде представник преси чоловічої статі?!

 

 


 

 

 

 

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld