Микола Басков зустрічається з трансвеститом. Фото

показав шокуючі фотографії своєї коханої, яка виявилася чоловіком

 


 

 

Тільки-но закінчився піар-роман Миколи Баскова з Анастасією Волочковою, подробиці якого регулярно висвітлювалися в соціальних мережах, як «натуральний блондин» знову шокує публіку цікавенькими , на яких він розважається з своєю новою подругою.

Фото: instagram.com/nikolaibaskov

Басков, звичайно ж освоїв усі ази піару від Волочкової і продовжує ділитися з шанувальники подробицями свого життя і висвітлювати усі у формі так званих фоторепортажів. Прихильники зазвичай такій відвертості і відкритості зірок шоу бізнесу раді, та цього разу вони просто посміялися над «імператором» російської естради не добираючи слів.

Фото: instagram.com/nikolaibaskov

Інтернетом поширилися чутки про те, що веселиться в компанії трансвестита. Принаймні в цьому впевнені шанувальники співака. Такою була їхня реакція на фотографії, які розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі співак. На знімках Басков проводить час в компанії усміхненої блондинки. Одне із фото Басков підписав:

“My Atanasia…….❤ состояние моей малышки всего 2 миллиарда!!! Я возбуждён……..”

Фото: instagram.com/nikolaibaskov

Однак фанати Миколи його подругу не оцінили, хоча “оцінювали” досить ретельно. Сторінка Баскова кишить коментарями, в яких фанати назвали нову пасію співака трансвеститом і мужиком. Хоча були й такі, які називали її просто некрасивою жінкою. Загалом позитивних відгуків не виявилося. Та якщо це просто піар, а не дійсно особливі вподобання Миколи Баскова, то Басков добився результату – про нього говорять, та ще й як!

 

 


 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld