Меладзе відповідатиме перед законом за смерть людини

Незважаючи на те, що адвокати К. Меладзе «потужно працюють», продюсеру все ж доведеться понести кримінальну відповідальність

 


 

 

 

Композитор та продюсер обов’язково і безперечно відповідатиме перед законом за смерть 30-річної Анни Пищало, яка загинула під колесами його машини під Києвом 27 грудня, – повідомляє nr2.ru. Таку заяву зроблено Україною молодою з посиланням на керівника прес-служби управління МВС у Київській області Миколи Жуковича.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Миколи Жукович зазначив, що не варто хвилюватися через те, що Меладзе не перебуває на підписці про невиїзд і зараз є у статус свідка автокатастрофи.

 

 

 

Факт смерті людини є. Вбивство чи це і яке саме – навмисне або з необережності т.д., має визначити слідство. Зараз призначено більше десяти експертиз, і тільки після їх завершення можна говорити про вину водія, пішохода, або взагалі говорити про технічну несправність авто. Слідчі повинні бути впевнені, що водій міг уникнути зіткнення або навпаки. Тому журналістам не варто хвилюватися за статус свідка, в якому знаходиться Костянтин Меладзе. Бо слідство має аргументовано змінити його статус зі свідка на підозрюваного. Але те, що він отримає покарання у будь-якому випадку, це однозначно! Яким буде це покарання, визначить суддя залежно від ступеня вини водія.

У Меладзе адвокати потужно працюють і позиція рідних загиблої є логічним і зрозумілим кроком.

 

 

 

Нагадаємо, що у родичів загиблої Анни Пищало немає претензій до продюсера.

Новим Кримінально-процесуальним кодексом передбачено і згода сторін, і підписання взаємних договорів і т.п. Звичайно, відсутність претензій є пом’якшувальною обставиною при визначенні покарання судом. Але не варто гадати на кавовій гущі, тому має завершитися слідство, а потім і суд, – пояснив Жукович.

Зауважимо, що Костянтину Меладзе загрожує від 3-х до 8-ми років позбавлення волі.

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld