Меладзе і Костюк ділять репертуар «ВІА Гри»

Костянтина Меладзе вже позбавили прав на товарний знак «». Тепер продюсери ділять репертуар групи

 


 

Неабияка боротьба розгорнулася між колишніми со-продюсерами вже не існуючої групи «Віа Гра» Костянтином Меладзе та Дмитром Костюком. Ця суперечка точитися вже не перший місяць і поступово може перерости у справжній .

Як відомо, відразу після оголошення Костянтином про розпад колективу, обидва продюсери заявили, що будуть створювати нову «Віа Гру». Костюк неодноразово розповідав про проведення кастингів у групу, а Меладзе розпочав новий проект на телеканалі «1+1» «Хочу в« ВІА Гру»!».
Тож, вирішив відстояти юридичне право на володіння назвою колективу. Крапку в цій справі поставив московський суд. Арбітражний суд Москви, днями, відхилив позов Костянтина Меладзе до свого колишнього партнера по бізнесу і со-продюсеру гурту «ВІА Гра» Дмитру Костюку, в якому Меладзе вимагав залишити за ним право на товарний знак «ВІА Гра».

«Це я свого часу придумав назву колективу, а Костянтин вирішив його використовувати в своїх цілях. Природно, у нього нічого не вийде. Я є єдиним правовласником цього бренду. Напевно після цього суду Костянтин подаватиме апеляцію, але мені все одно – правда на моїй стороні», – розповів газеті Дмитро Костюк.

Швидше за все, Дмитро правий, і апеляція буде. А все тому, що вже восени в ефірі телеканалу «1 +1» має вийти програма «Хочу в« ВІА Гру »!» І без прав на назву групи тут ніяк не обійтися.
Окрім з правом на товарний знак, продюсери не пожуть поділити право на репертуар гурту.

«Права на бренд «ВІА Гра» як належали мені, так і зараз належать. Що стосується пісень, то авторські права належать Костянтину, а суміжні – мені, – заявив Дмитро Костюк («суміжні права» – означає, що він може розпоряджатися фонограмами).

Дмитра Костюка також дивує, що проект «Хочу в« ВІА Гру »!» не припиняє свою діяльність.

«Телеканали перед будь-якими проектами повинні “очищати” права. Дивно, що вони його затіяли, вклали величезні гроші, а про права якось забули. Мої юристи вже давно над цим працюють, але нехай розпочнеться проект, а там подивимося, – сказав продюсер.

Як ви гадаєте, може існувати ВІА ГРА без Костянтина Меладзе? (коментуйте).

 

 


 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld