Мавпочка Джастіна Бібера застрягла на німецькій митниці

Улюблена мавпочка Джастіна Бібера залишилася в Німеччині, де співакові тепер загрожує судове переслідування і величезний штраф

 


 

Останнім часом звик подорожувати в супроводі своєї мавпочки на ім’я Моллі (на ), яку йому подарували на день народження, однак німецькі митники не оцінили такої дружби і зажадали у співака документи на перевезення мавпи.

Після того як з’ясувалося, що у Джастіна Бібера немає паперів, необхідних для перевозу мавпочки, митниця конфіскувала тварину. Для того щоб забрати вихованця назад, Біберу необхідно заплатити штраф понад десяток тисяч доларів. Поки мавпочка залишилася на карантині, а Джастін відправився далі в концертний тур по Європі.

За словами людей, близьких до Джастіну Біберу, його поведінка все частіше стає непередбачуваною, і співак нікого не слухає:

“Джастін поводиться як справжня «діва». Він абсолютно некерований і живе в якійсь іншій реальності, відмінній від нашої”.

Сподіваємося, що мавпочці не доведеться дуже довго чекати свого господаря, і вона повернеться до Джастіна якомога швидше.


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld