Марія Яремчук стане «чорненькою» з «ВІА Гри»

! Марічка Яремчук ймовірно стане новою учасницею гурту «ВІА Гра»


 

 

Чутки про те, що молода, починаюча виконавиця, донька видатного співака Назарія Яремчука Марія Яремчук, стане новою учасницею популярного, сексапільного гурту «ВІА Гра», ширилися уже досить давно. А точніше, відразу після появи інформації про одруження «білявки» Єви Бушміної, та «чорненької» Санти Дімопулос. Звичайно, Марічці приписують місце «чорненької» у Віа Грі.
Нагадаємо, Санту Дімопулос «попросили» з «ВІА Гри», так як Костянтин Меладзе вважає, що «вона не підходить ні для колективу, ні для сцени, в принципі».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Тож, за інформаціює інтернет-ресурсу Glamurchik, який посилається на власні достовірні джерела, незабаром Марію Яремчук офіційно представлять як нову учасницю сексапільного тріо. Зараз над стилем Марії Яремчуків та інших учасниць працюють стилісти, які повинні зробити так, щоб група виглядала гармонійно.

На відповідне запитання про можливість участі Марії Яремчук у тріо «ВІА Гра», прес-служба співачки нічого конкретного не повідомила:

«Не знаю», – відповіла піар-менеджер співачки.

 

Зауважимо, що нещодавно планувалися зйомки дебютного відеокліпу Марії Яремчуків, але з невідомих причин про кліп на даний момент нічого невідомо.

 

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld