Маколей Калкін показав, як він живе. Фото

вперше впустив журналістів у свій будинок

 


 

 

 

Колишня дитяча зірка Голлівуду , якого всі пам’ятають маленьким миленьким хлопчиком з фільмів «Один вдома», показав своє нинішнє життя-буття. Актор дав інтерв’ю журналу «Bullet» та вперше впустив журналістів у свій будинок. Як живе Маколей Калкін тепер? (Дивіться нижче).

Величезна квартира в престижному районі Нью-Йорка, вартістю 2 мільйони доларів, стараннями Калкіна і його друзів перетворилася в студію, в якій живуть і працюють сам актор і його соратники, створюючи картини та інші «арт-об’єкти».

 

За словами журналістів Bullet, в квартирі всюди розкидані купи сигаретних недопалків, порожні пляшки з-під алкоголю, а також банки від енергетичних напоїв. Однак репортери, як не намагалися, не змогли знайти підтвердження чуток про те, що Маколей Калкін наркоман, а самі мешканці цієї дивної квартири старанно уникали цієї теми.

Маколей Калкін і двоє його друзів зустріли журналістів в незвичайному одязі і білих перуках, не пояснюючи причини цього маскараду. Друзі Калкіна – музиканти. Один з них якраз збирався їхати на гастролі, а другий відправлявся на навчання до Берліна. Сам актор на деякий час перекваліфікувався в письменника і зараз закінчує чергову книгу коротких історій про пригоди своїх друзів.

Свій спосіб життя 32-річний Калкін пояснює тим, що всі свої мільйони доларів він заробив ще в дитинстві, тепер йому не потрібно працювати, і він може робити все, що йому захочеться.

 

 

Клікніть по зображенню для перегляду

 

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld