Маколей Калкін почав співати. Відео

Зірка «Один вдома» опановує співацьку справу і вже виступає на справжній сцені

 


 

заспівав на невеликій сцені клубу в Брістолі. вийшов на сцену, щоб підтримати свого друга Адама Грін. Музикант повинен був виконувати пісню дуетом з іншим учасником групи, однак той захворів перед виступом. Тому на сцену був запрошений «спеціальний гість», в якому глядачі насилу впізнали зірку фільму «Один вдома». Ви теж маєте можливість роздивитися кумира дитинства на і переглянути його виступу нижче.

 

 

 

 

 

 

Маколей Калкін та Адам Грін виконали пісню «Kokomo» групи «Beach Boys», і, треба сказати, у них вийшло не так уже й погано. До вчорашнього дня вокальні здібності Маколея Калкіна були відомі тільки з кадрів в «Один вдома», де його герой зображував співака перед дзеркалом. Однак, як виявилося, подорослішавши Калкін може виступати і на справжній сцені.

Приїхавши до Великобританії, актор зупинився в лондонському готелі, де в цей же час проживала його колишня дівчина Міла Куніс, з якою Калкін прожив 8 років. Всі чекали незабутньої зустрічі, проте, ні Міла Куніс, ні її нинішній коханий Ештон Катчер так і не зіткнулися з Маколеєм.

Незважаючи на досить дивний вигляд, Маколей Калкін виглядає набагато краще і більш здоровим, ніж рік тому, коли таблоїди обговорювали його худорлявість, причиною якої, за чутками, стало захоплення наркотиками.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld