Маколей Калкін наркоман, жити якому залишилося всього півроку (Фото)

Колишня дитяча зірка Голлівуду Маколей Калкін, якого всі пам’ятають маленьким миленьким хлопчиком сидить на героїні. Акторові залишилося жити менше року


 

 

Приголомшлива звістка про наркотичну залежність Маколейна Калкіна облетіла весь світ. Мало того, в пресі стали ширитися чутки, що зірці фільмів «Один вдома», якого всі пам’ятають маленьким миленьким хлопчиком, залишилося жити лише півроку.
З таким жахливим пророкуванням вийшов журнал National Enquirer. Автори цієї статті стверджують, що 31-річний актор вже півтора року приймає героїн і знеболюючі ліки в компанії підозрілих особистостей, таких же наркоманів, як і він, перетворивши свою квартиру на Манхеттені в наркотичний притон.

 

Згідно журналу, Калкін витрачає на наркотики приблизно 6000 доларів на місяць і не збирається лікуватися. Більше того, кілька місяців тому він мало не помер від передозування. «Друг» актора повідав журналістам:

«Він приймає героїн, Перкосет і Вікодин. Його близькі друзі бояться, що його серце не витримає передозування. Якщо він не отримає допомогу зараз і не відправиться лікуватися, він може померти протягом 6 місяців».

Офіційні представники актора вже виступили з гнівним спростуванням. Вони затаврували National Enquirer, як нахабного обманщика, і запевнили, що у Калкіна немає проблем з наркотиками.

«Опублікована в таблоїді National Enquirer інформація про те, що у Маколея Калкіна залежність від героїну і галюциногенів не тільки нічим фактично не підкріплюється, але ще і є абсолютно неправдоподібною і сміховинною вигадкою, – заявила прес-секретар Калкіна Мішель Бега. – Ці чутки є образливими для мого клієнта».
Нагадаємо, що у лютому цього року представникам Маколея Калкіна вже довелося виступати з подібною заявою, відповідаючи на питання «Що сталося з Маколеєм Калкіним». Тоді вони також запевняли, що він здоровий, не хворий на рак і не наркоман.

Незважаючи на те, що вигляд актора і його закритий спосіб життя, скоріше, підтверджують статтю в National Enquirer, ніж спростування його представників.

Та попри все, GlamourNewsNet бажає акторові міцного здоров’я і сподівається, що все це лише чутки.

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld