Лєра Кудрявцева сьогодні вийшла заміж. Фото

побажав екс-коханій бути щасливою як можна довше

 


Церемонія одруження відомої телеведучої Лєри Кудрявцевої з молодим хокеїстом Ігорем Макаровим відбулася сьогодні в Москві. І вже з’явилися перші святкового дійства.

42-річна і 26-річний Макаров розписалися в одному із РАГСів Москви. Для урочистості Лєра вибрала довгу білу сукню без фати. Ігор одягнув чорний костюм і білу сорочку. Молодята виглядали надзвичайно щасливими. На виході з ЗАГСУ Лєра та Ігор випустили в небо білих голубів.

Вже ввечері пара відправиться в ресторан з розмахом відзначати своє весілля. Розважати гостей будуть та Ігор Верник. Крім цього на торжестві виступлять численні зоряні друзі пари.
А от, екс-коханий Лєри Кудрявцевої співак Сергій Лазарев не збирається до неї на весілля. Про це стало відомо з його повідомлення в соціальній мережі. Виконавець написав, що він їде до Мінська на концерт.

«Сьогодні весілля в Лери! Будь щаслива подовше », – підкреслив російський співак.

Нагадаємо, що у Лєри Кудрявцевої це вже третій шлюб. Вперше вона зв’язала себе узами з Сергієм Ленюк, потім – з Матвієм Морозовим. Після другого розлучення у Кудрявцевої був тривалий роман зі співаком Сергієм Лазарєвим.


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld