Ліза Боярська працювала покоївкою у Валерія Меладзе. ФОТО, ВІДЕО

А ще актриса і співак розфарбовували одне одного, купалися разом в озері, а Ліза носила куртку Макса Барського


 

 

 

Звучить дивно? Ще б пак! Та не лякайтеся, все це хоч і відбувалося насправді, та лише на знімальному майданчику нового кліпу Валерія Меладзе на пісню «Свет уходящего солнца».
Творчий тандем Єлизавети Боярської, Валерія Меладзе та Алана Бадоєва знову порадували шанувальників новою спільною роботою.

 


Сюжет розповідає історію двох людей з різних світів – дівчини-шибеника і чоловіка-інтелігента, несподівана зустріч яких повністю перевернула їхнє життя, так як немає в світі нічого важливішого і прекраснішого за любов.

Першими кліп побачили користувачі YouTube. Інтернет-прем’єра кліпу відбулося 10 вересня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цікавою є історія виникнення кліпу. Після успіху попереднього кліпу Меладзе «Небеса», Ліза висловила бажання знятися в продовженні цієї захоплюючої історії. Так спочатку і замислювалося. Але в результаті вийшла абсолютно нова історія.

Кліпмейкер Алан Бадоєв розкрив деяку таємницю нового кліпу «Свет уходящего солнца». Виявляється, на Лізі Боярській в кліпі була річ з гардеробу Макса Барських.

«Це дуже здорово, що у Макса такі спостережливі фанати! Косуха у Лізи Боярської дійсно Макса)) В останній момент я її захопив! Мені здалося, що це дуже крута деталь для її персонажа!» – Зізнався Алан Бадоєв.

 

Дивіться і оцінюйте новий відеокліп Валерія Меладзе з Лізою Боярською «Свет уходящего солнца».
[flashvideo filename=http://www.youtube.com/watch?v=gCfjjacnMe4&feature=colike /]

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld