Linkin Park відіграли найдорожче шоу за свою кар’єру

 

Ню-металісти заробили майже 2 мільйони доларів за промо-акцію на підтримку автомобіля Honda


 

 

 

Вже через хвилину після початку виступу  рок-гурту Linkin Park в залі Chula Vista’s Cricket Wireless Amphitheatre ввечері в понеділок Честер Беннінгтон покрився потом від хвилювання і спеки. Півторагодинне шоу в рамках промо-туру автомобіля Honda Civic проходило перед аудиторією в 20 000 чоловік. Зал розігрівали Incubus і Mutemath.

 

 

«У мене на очах сльози, – з цих слів розпочав виступ Честер. – І це сльози радості! Я не жартую – я в повному захваті від гастрольного туру».

 

 

Яскраві представники жанру «ню-метал» відіграли всі свої бойовики, в тому числі ранні хіти «In the End», «Numb», тему «With You» з дебютної платівки 2000 року «Hybrid Theory». У багатьох композиціях Шинода і Беннінгтон по черзі співали куплети під жирні гітарні рифи Делсон. У перервах між піснями музиканти ділилися з публікою планами на майбутнє – виявляється, на цьому тижні група гастролює по Мексиці, а на початку року почнеться нове світове турне.

У двох попередніх альбомах Linkin Park намагалися експериментувати зі звучанням. Особливо помітно бажання музикантів вийти за рамки жанру на платівці 2010 року «A Thousand Suns». Концертні версії пісень з цього запису з багатими синтезаторного підкладками і потужними гітарами прозвучали несподівано доречно після перевірених часом композицій.

 

Під час виконання «Burn It Down» на сцені почалося піротехнічне шоу, після чого група виконала попурі з трьох пісень «Leave Out All the Rest», «Shadow of the Day» і «Iridescent». Беннінгтон неспроста виявився задоволений програмою – турне Honda Civic Tour стало найуспішнішим з фінансової точки зору за всю кар’єру проекту. Гонорар за один лише виступ в Лос-Анджелесі склав $ 1,8 мільйона доларів.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld