Ліндсей Лохан звинувачують у алкоголізмі і закликають лікуватися

Останнім часом актриса була в такому стресі від своїх фінансових проблем і невдалих ролей, що випивала до 2 літрів горілки щодня

 


 

 

 

Після бійки Ліндсей Лохан у нью-йоркському клубі викриваються все нові подробиці шкідливих звичок актриси. За даними західних таблоїдів, що цитують друзів Ліндсей, останнім часом дівчина була в такому стресі від своїх фінансових проблем і невдалих ролей, що випивала до 2 літрів горілки щодня. Зараз навіть її найближчий помічник не заперечує, що в акторки явні проблеми з алкоголем, і шле їй повідомлення в Твіттері, де пише, що вона повинна відправитися на лікування.

 

 

Натомість, виступила на захист , звинувачуючи у всьому, що сталося … пресу. На думку Демі, у всьому винні журналісти, які судять про актрису не по її роботі, а по особистому житті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Демі Ловато в Твіттері написала Ліндсі:

 

 

 

Я дійсно хотіла б повернути час, коли артистів знали по їх роботі, а не по особистому житті.

 

 

 

Крім того, дівчина відповіла блогеру-пліткарі Пересу Хілтону:

 

 

 

Представники преси (не тільки ти) просто не розуміють, коли пора зупинитися.

 

 

Що ж, Демі Ловато, як ніхто інший, знає, як багато папарацці злітається, коли з актрисою трапляється лихо. Однак Демі знайшла в собі сили переступити через все це і почати кар’єру заново, ставши ще більш знаменитою і шанованою.
Чи зможе так зробити Ліндсей, у якої досвід відвідування реабілітаційних центрів значно більше, ніж у її юної колеги, але толку від їх лікування поки немає?

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld